-->
Anasayfa > Telefon > Aksesuarlar > Samsung Gold Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) - EO-BN920CFEGWW

Samsung Gold Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) – EO-BN920CFEGWW

2 market arasında en ucuz fiyat: Vatan Bilgisayar: ₺599,00

Tüm Fiyatlar

Fiyat degisimi icin tikla >
Samsung Gold Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) – EO-BN920CFEGWW: Kulak İçi
₺599,00
Fiyat degisimi icin tikla >
Samsung Gold Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) – EO-BN920CFEGWW: Kulak İçi
₺629,00

Samsung Gold Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) – EO-BN920CFEGWW

Ergonomik Tasarıma Sahip Spor Kulaklığı

Her ne kadar spor kulaklığı olacak şekilde tasarlansa da Samsung Level U Pro, sürekli hareket halinde olan kullanıcılar için benzersiz bir seçim oluyor. Aktif kullanımda minimum 9 saat batarya ömrü sunan ürün, 300 saate varan bekleme süresi ile kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor. Samsung Level U Pro (Bluetooth kulaklık) – EO- BN920CFEGWW fiyatları, sunduğu rahatlığın yanı sıra ses ve müzik kalitesi, uzun batarya ömrü ve şık tasarımı ile kıyaslandığında oldukça makul sınırlar içinde yer alıyor. Akıllı teknolojiler kullanan model, Bluetooth kulaklık konforunu pratik kullanım özellikleri ile destekliyor.


Lider Telefon Üreticileri Arasında Yer Alan Samsung

Güney Kore merkezli teknoloji firması olan Samsung, 1938 yılında kuruldu. Komşu ülkelere ihracat yapma amaçlı kurulan bir firma olsa da, 1970’li yıllardan itibaren ağır sanayi sektörlerine yaptığı yatırımlarla fark yarattı. 1990’lardan itibaren yurt dışına açılmaya başlayan marka, tasarladığı telefon modelleri sayesinde dünyanın en değerli markaları arasına yazdırmayı başardı. Tüketici elektroniğinden aksesuar çeşitlerine kadar geniş bir yelpazede üretim yapıyor, kulak ve benzeri aksesuar çeşitlerinin yanı sıra geliştirdiği giyilebilir teknoloji ürünleriyle de adından söz ettiriyor.


Müziğinizi Paylaşın
Dinlediğiniz müziği bir arkadaşınızla paylaşmak mı istiyorsunuz? Sound with Me özelliği, en sevdiğiniz şarkıları bir Bluetooth bağlantısıyla gerçek zamanlı olarak paylaşmanızı sağlar.

Daha Net Görüşmeler için Çoklu Mikrofon
Level U Pro, Samsung mobil cihazları için optimize edilmiş NR (Gürültü Azaltma) ve EC (Yankı Giderme) teknolojisini destekler. İki dahili mikrofon, insan sesini dış gürültülerden ayırt eder. Her görüşmede kristal netliğinde ses kalitesinin keyfini çıkarın.

© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi