-->
Anasayfa > Telefon > Aksesuarlar > Akilli Saatler > Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat - Global Versiyon - Beyaz

Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat – Global Versiyon – Beyaz

Tüm Fiyatlar

Fiyat degisimi icin tikla >
Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat – Global Versiyon – Beyaz: Su Geçirmez, 190 mAh Batarya
₺439,00

Amazfit Bip Bluetooth Nabız GPS Akıllı Saat – Global Versiyon – Beyaz

Uzman Görüşü

Genç, Yenilikçi ve Dinamik Bir Marka: Xiaomi

Xiaomi, henüz 2010 yılında kurulan genç bir marka olsa da, dünyanın dördüncü büyük cep telefonu üreticisi olma unvanını taşıyor. Pekin merkezli bir teknoloji firması olan marka, akıllı telefon üreterek kariyerine başlamış olsa da mobil uygulamalar ve dizüstü bilgisayarların yanı sıra birçok farklı alanda kullanılabilecek tüketici elektroniği çeşitlerini geliştiriyor, üretiyor ve satışını gerçekleştiriyor. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin yanı sıra akıllı ev elektroniği çeşitleri ile adından söz ettiren marka, Çin, Hindistan, Malezya ve Singapur'un yanı sıra Endonezya, Filipinler, Güney Afrika, Brezilya ve Avrupa Birliği'nde pek çok ülkede varlık gösteriyor.

 

Kendi Antrenman Koçu Olmak İsteyenlere

Xiaomi Amazfit Bip, gelişmiş aktivite takip özellikleri sayesinde sportif aktivitelerini planlamak, daha aktif olmak ve kendi antrenman programını hazırlamak isteyenler için şık bir alternatif oluyor. Hava durumu tahmini, zamanlayıcı, anımsatıcı ve benzeri özellikleri sayesinde akıllı asistan olarak kullanılabilen aksesuar, kullanıcılarına telefonlarına gelen bildirim, çağrı, mesaj ve e-postaları ekranı üstünden takip edebilme fırsatı da sağlıyor. Bu özelliği sayesinde telefonlarının pil ömrünü uzatan akıllı aksesuar, akıllı telefon özelliklerini etkin bir şekilde kullanmalarını sağlıyor.

Xiami Amazfit Bip, Mi Fit mobil uygulaması üstünden kullanılabiliyor. Model, universal akıllı saat modelleri içinde yer aldığı için Mi Fit mobil uygulamasının Android ve IOS olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Kullanıcıların, akıllı telefonlarına uygulamayı indirdikten sonra akıllı bileklik modeli ile telefonların senkrolize hale getirmeleri gerekiyor. Farklı spor modlarını barındıran uygulama, akıllı bileklik modelinin takip ettiği sportif aktiviteleri arttırabilmek için yazılım güncellemeleri ile destekleniyor. 

Gözü yormaması adına tümüyle siyah olan ekranı, gün ışığı doğrultusunda ayarlanan parlaklığı sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor. Nabız ölçer özelliği bulunan model, aktivite esnasında kalp ritminizi kayıt altına alıyor, günlük attığınız adımı kaydediyor, seçtiğiniz spor modları doğrultusunda antrenmanınızın verimliliği hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor ve ortalama yaktığınız kalori miktarı hakkında bilgilendirerek kalori takibini kolaylaştırıyor. 

 

Teknik özellikler

Ürün Tipi: Akıllı Saat
İşlemci: Snapdragon Wear
Bellek Kapasitesi: 512 GB
Uyumlu işletim sistemi: Android
Bluetooth: Evet
NFC (Yakın Alan) Desteği: Hayır

 

Ekran/kontrol

Ekran: touchscreen, reflective, color, 2.5D, Gorilla Glas
Ekran boyutu(cm): 1.28 cm
Çözünürlük yüksekliği: 176 pixels

 

Ekipman

Ortam ışığı sensörü: Evet
Konum sensörü: Evet
Uyumlu uygulamalar: Android 4.4
GPS: Evet
Bellek kartı formatı: microSD

 

Güç kaynağı

Batarya Tipi: Lityum polymer
Batarya Ömrü: 120
Pil ömrü (Beklemede): 45 h
Batarya kapasitesi: 190 mAh
Şarj Süresi: 2.5 saat

 

Genel özellikleri
Genişlik: 8.5 mm
Yükseklik: 11 mm
Derinlik: 2 mm
Renk: Beyaz
© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi