-->
Anasayfa > Telefon > Aksesuarlar > Philips M2BTBK Fidelio Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Philips M2BTBK Fidelio Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Philips M2BTBK Fidelio Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Uzman Görüşü

Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesi, müziği en saf halinde üretir

Yüksek Çözünürlüklü Ses, orijinal stüdyo kayıtlarını 16 bit/44,1 kHz CD formatlarından daha sadık bir şekilde üreterek en iyi ses performansını sunar. Kaliteden ödün vermeyen bu teknoloji, Yüksek Çözünürlüklü Sesi müzikseverlerin vazgeçilmezi haline getiriyor. Fidelio kulaklıklar, Yüksek Çözünürlüklü Ses kalitesi kaşesi için gereken katı kuralları karşılar. İster Yüksek Çözünürlüklü koleksiyonunuzu dinliyor olun ister daha geleneksel bir müzik kaynağını tercih ediyor olun, Fidelio kulaklıkların genişletilmiş kusursuz yüksek frekans aralığı müzik keyfinizi bir adım öteye taşır.

 

Akustik yalıtımlı tasarım ses ayrıntılarını dışarıya vermez, gürültüyü engeller

Fidelio kulaklık, sesin istenmeyen şekilde sızmasını önlemek ve ses ayrıntılarını korumak için iç bölmeye entegre edilen, özel tasarımlı bir şerit kilit olan akustik yalıtıma sahiptir. Güçlü bir bas etkisi elde etmenin yanı sıra çevresel rahatsızlıklar olmadan müziğinizdeki her muhteşem ayrıntının sürükleyici keyfini sürün.

 

Bas Refleks Sistemi net, dinamik ve dengeli bas sesler sunar

Kulaklığın akustik kapalı arka tasarımı, stratejik olarak yerleştirilmiş deliklere sahip kulaklık modüllerinden oluşan Bas Refleks Sistemine sahiptir. Bu delikler, iç bölmedeki hava basıncını düzenleyerek diyaframa optimum akustik yanıt için kontrollü bir ortam sağlar. Akustik yalıtımla birlikte bu sistemde, her doğal ses ayrıntısı yalıtılır ve ses netliğinden hiçbir ödün vermeden aslına sadık ve dinamik bas sesler üretilir.

Aktif Gürültü Önleme (ANC):Yok
Bluetooth Versiyon:4.0
Çift Telefon Desteği:Yok
Kulaklık Tipi:Stereo
Kullanım Tipi:Kulaküstü
Müzik Dinleyebilme:Var
Suya & Tere Dayanıklı:Hayır

 

© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi