-->
Anasayfa > TV Ses ve Görüntü Sistemleri > Televizyon > SONY KD-49XE7005 49'' 4K UHD SMART LED TV

SONY KD-49XE7005 49” 4K UHD SMART LED TV

SONY KD-49XE7005 49” 4K UHD SMART LED TV

Üstün Ses ve Görüntü Kalitesi Bir Arada 

Smart TV fonksiyonu ve Opera TV özelliği ile standart bir televizyondan çok daha farklı kullanım seçeneği oluşturan Sony KD-49XE7005 Smart TV, Opera Store mağazası ile içerik çeşitliliğini daha da artırarak keyifli ve eğlenceli bir izleme deneyimi yaşatıyor. Birbirinden farklı alanlarda içeriklerin yer aldığı uygulamalar ile eğlenceyi en üst düzeye çıkarabilir, en güncel uygulamaları yükleyerek televizyonunuzu kişiselleştirebilir ve yüksek görüntü kalitesiyle ekran karşısında çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Herhangi bir cihaz bağlantısı gerektirmeyen dahili Wi-Fi özelliği bulunan Sony KD-49XE7005 Smart TV; Youtube gibi video kanallarında ve çeşitli internet sitelerinde doyasıya gezinme şansı sunuyor. Üstelik mobil cihazınızı kolayca televizyonunuza bağlayabilir mobil cihazınızda yapmak istediğiniz işlemleri ve fotoğraflarınızı 49 inç TV ekranı boyutlarına yansıtabilirsiniz.

49 inç ekran boyutu ile tasarlanan televizyon modeli, Ultra HD 4K çözünürlük standartlarındaki görüntü kalitesini geniş ekran özellikleri ile bir araya getiriyor. Live Colour Teknolojisi, Dinamik Kontrast Geliştirici ve 3840 x 2160 piksel çözünürlüğü ile zengin renkler ve son derece güçlü kontrast dengesine sahip olan TV ile benzersiz bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

4K HDR fonksiyonu ve 4K X-Reality PRO özelliği sayesinde nefes kesici bir görüntüleme deneyimi yaşatan Sony KD-49XE7005 49″ 123 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart TV; her zamankinden daha canlı renk görünümü, daha yüksek kontrast ayarı ve karanlık sahnelerde dahi çok daha net görünen detaylar sunuyor.

Dahili uydu alıcıya sahip olan gelişmiş TV modeli, herhangi bir cihaz veya kabloya ihtiyaç duymadan tüm uydu yayınlarına ulaşabilmenizi sağlıyor.

Motionflow XR 200 Hz (Yerel 50 Hz) sayesinde tüm görüntü geçişlerini en hızlı şekilde tamamlayan televizyon modeli, izleme sırasında meydana gelebilecek takılma ya da donma gibi tüm sorunların önüne geçmeyi başarıyor.

20 W ses çıkış gücüne ve 2.0 hoparlör sistemine sahip olan Sony KD-49XE7005 Smart TV, gelişmiş ses özellikleri ile birlikte yüksek kalitede ses duyumuna imkan yaratıyor.

Sinematik S-Force Front Surround; akıcı ve dengeli frekanslar sunan Clear Phase; Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) teknolojisi; gerçeğe yakın üstün ses performansı sunan ClearAudio+ gibi pek çok ses teknolojisi ile geliştirilen televizyon sayesinde daima temiz, berrak ve net ses duyumuna sahip olabilirsiniz.


Daha Teknolojik Teknik Detaylar

Ekran Boyutu: 49 inç / 123 cm

Ekran Tipi: Düz (Flat) LED

Çözünürlük Standardı: Ultra HD (4K)

Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel

Smart TV: Var

Dahili Wi-Fi: Var

DLNA: Var

Yayın Kaydetme (PVR): Harici Disk/USB Bellek ile

Ses Çıkış Gücü: 20 W

Hoparlör Sistemi: 2.0

Diğer Multimedya Özellikleri: Ekran Yansıtma, Miracast, Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE)

Gelişmiş özellikler ile yüksek performans sergilemeyi başaran Sony KD-49XE7005 49″ 123 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart TV, güçlü teknik özellikleri şık ve ince bir tasarımla buluşturuyor. Akıllı kablo yöntemi ile tüm kabloları standın içine gizleyen Sony KD-49XE7005 Smart TV, dikkat dağıtıcı unsurları önlemeyi başarıyor. Siz de tüm bu özelliklere sahip TV tasarımı ile dizi, film, spor, oyun ve müzik gibi pek çok farklı aktiviteyi gelişmiş bir ekranda görüntüleyebilir; ekran karşısında geçireceğiniz zamanları çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi