-->
Anasayfa > TV Ses ve Görüntü Sistemleri > Bluetooth Hoparlör > JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Buz Mavisi

JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Buz Mavisi

JBL
3 market arasında en ucuz fiyat: hepsiburada: ₺279,90

Tüm Fiyatlar

Fiyat degisimi icin tikla >
JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Buz Mavisi: Çalma Süresi: 5 Saat
₺279,90
Fiyat degisimi icin tikla >
JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Buz Mavisi: Çalma Süresi: 5 Saat
₺499,00
Fiyat degisimi icin tikla >
JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Buz Mavisi: Çalma Süresi: 5 Saat
₺529,00

JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Buz Mavisi

Uzman Görüşü

JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Açık Mavi

Harman International'ın benzersiz ses kalitesine sahip ürünleri arasında yer alan JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Cyankullanıcılarının dikkatini üzerinde topluyor. Zarif ve şık tasarımıyla bulunduğu ortama şıklık katan ürün, dayanıklı malzeme yapısı sayesinde de uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlıyor. Lityum-iyon pillere sahip model, 2,5 saat gibi kısa bir süre içerisinde şarj edilebiliyor. Dinlenilen müziğin ses seviyesi ve içeriğine göre 5 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sunuyor. Şarj edilebilir özellikteki 3.7 V ve 730 mAh’lık piller, yüksek kullanım ömrü ile kullanıcılarından tam puan alıyor. Kaliteli ürün, üzerindeki kolay kullanıma sahip tuş takımı ile her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Güçlü ses gücüne sahip model, kullanıcılarının müzikten daha fazla keyfi almasını sağlıyor. Kullanıcılar, performansı yüksek hoparlörden memnun kaldıklarını belirtiyor. Ürün 71,2 mm x 86 mm x 31,6 mm boyutlarındaki ölçüleri ve 184 gramlık ağırlığı ile çanta içinde dahi kolayca taşınabiliyor.

Yeni Nesil Bluetooth Hoparlör

Bluetooth hoparlör, kullanıcılarına kablosuz olarak müzik dinleme ayrıcalığı yaşatıyor. Kullanıcılar, ürün üzerinde bulunan tuş takımı ile Bluetooth özelliğini kolayca aktive edebiliyor. Bu sayede kabloya gerek kalmadan yakın mesafe içerisinde akıllı cihazlardaki müzikler, Bluetooth hoparlör üzerinden dinlenebiliyor. Modern hoparlör, üzerindeki tuş takımı ile kullanıcılarına kolay bir kullanım da sunuyor. Her yaştan kullanıcı, zorlanmadan ürünü kullanabiliyor. Hafifliği ve boyutlarının küçük oluşu sebebiyle taşınırken zorluk yaratmıyor. Kullanıcılar, ürünü çantalarında kolayca taşıyabiliyor. Kullanıcı dostu ürün, kendine özel rengi ile bulunduğu ortamın havasını değiştiriyor. Fonksiyonel kullanımı şıklığı ile birleştiren ürün, kullanıcıların tercih listesinde ilk sırada yer almayı başarıyor. Eğer sizin de isteğiniz güçlü ses çıkışına sahip teknolojik bir hoparlöre sahip olmak ise JBL Go 2 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Cyan, size ugun bir seçenek oluşturuyor.

 

Teknik özellikler

Ürün Tipi: Taşınabilir Hoparlör
Toplam güç (W): 3 W

 

Ekipman

Bluetooth: Evet
NFC (Yakın Alan) Desteği: Hayır
Su Geçirmez: Evet
Bağlantılar: Bluetooth, AUX-IN

 

Güç kaynağı

Batarya kapasitesi: 5 Saat

 

Genel özellikleri

Boyutlar (GxYxD) / Ağırlık: 86 mm x 71.2 mm x 31.6 mm / 184 g
Genişlik: 86 mm
Yükseklik: 71.2 mm
Derinlik: 31.6 mm
Renk: Buz Mavisi
Ağırlık: 184 g
Ambalaj Boyutu: 9.80 mm / 4.00 mm / 11.00 mm
© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi