-->
Anasayfa > Elektrikli Ev Aletleri > Sarjli Supurgeler > Grundig VCP 4830 2 in 1 BLDC Motorlu Dikey Şarjlı Süpürge

Grundig VCP 4830 2 in 1 BLDC Motorlu Dikey Şarjlı Süpürge

Tüm Fiyatlar

Fiyat degisimi icin tikla >
Grundig VCP 4830 2 in 1 BLDC Motorlu Dikey Şarjlı Süpürge: Toz Haznesi: 0.5 lt
₺4.299,00

Grundig VCP 4830 2 in 1 BLDC Motorlu Dikey Şarjlı Süpürge

Uzman Görüşü

Görülmesi Zor Tozları Ortaya Çıkar

Yüzeydeki tozların daha iyi görülmesini sağlayan LED ışıklı turbo başlık, zorlu kirler ve evcil hayvan tüylerinin kolayca fark edilmesini ve temizlenmesini sağlar.

 

Farklı Yüzeyler İçin Üstün Performans Aksesuarları

2’si 1 arada fırça, mini turbo fırça, dar ağızlı uç, toz fırçası ve ekstra uzatma&dirsek aparatları ile farklı yüzeyler için farklı yaklaşımlar sunarak her yüzeyde maksimum performans elde etmenizi sağlar.

 

Kesintisiz Temizlik İçin Lityum İyon Pil

Yüksek performanslı 21.6 V lityum iyon pil, 4 saatlik tek bir şarjla 40 dakikaya varan kesintisiz kullanım sunar. Üzerindeki LED pil şarj göstergesi ile şarj zamanını anlamanızı sağlar. Tek tıkla kolayca takıp çıkarılabilen pil sayesinde, yetkili servislerimizden ilave yedek pil satın alınarak ürünün kullanım süresini iki kata çıkarılabilir.

 

İki Farklı Kullanım, Çok Yönlü Temizlik

Turbo brush sayesinde tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlayan kablosuz dikey süpürgenin gücü ile mobilya ve ulaşması zor alanlar için kolaylık sunan el süpürgesi bir arada. Üstelik farklı aksesuarlarıyla her alandaki yüzey kirlerinde çekim gücü ve kesintisiz kullanım süresi ile en iyi yardımcınız.

 

Hayatı Kolaylaştıran Özel Tasarım

 • Çıkarılabilir uzun sapı sayesinde el süpürgesine dönüşen ürün, ulaşılması zor yerleri kolaylıkla temizlemenize yardımcı oluyor. 
 • BLDC motor tasarımı ile sessiz çalışan Grundig şarjlı süpürge, yüksek hava akışı yaratarak her toz zerresini içine hapsediyor. 
 • Şarj edilebilir lityum iyon pil detayı sayesinde yüksek performans sunan elektrikli süpürge, tam dolu şarj ile 40 dakika boyunca kesintisiz güç almanızı sağlıyor. 
 • Şık tasarımıyla estetik bir görünüme sahip olan elektrikli süpürgenin üzerinde yer alan LED ekrandan şarj düzeyini kolayca kontrol edebilirsiniz. 
 • Toza maruz kalmanızı engelleyen haznesi ile tek elle tozlardan ve kirlerden kurtulabilirsiniz.
 •  

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Geliştirilmiş teknik özellikleriyle maksimum performans sunan Grundig Dikey Şarjlı Süpürge, konforlu kullanım avantajı sağlarken, kaliteli malzeme seçimiyle uzun yıllar evinizin bir numaralı yardımcısı olacağını gösteriyor. 

 

 • Çalışma Süresi: 40 dk
 • Hepa Filtre: Var
 • Kullanım Şekli: Dikey
 • Çıkarılabilir Batarya: Var
 • Ses Seviyesi: 80 dB
© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi