-->
Anasayfa > Elektrikli Ev Aletleri > Sarjli Supurgeler > Dyson V6 Animal Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson V6 Animal Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson V6 Animal Dikey Şarjlı Süpürge

Tüm Zeminlerde Etkili Ve Hassas Temizlik

Farklı zeminlerde, erişilmesi zor kenar ve boşluklarda hassas bir temizlik için tasarlanmış olan Dyson V6 Animal Dikey şarjlı süpürge, farklı fırça başlıkları ile temizliği sizin için oldukça kolaylaştırır. Direct Drive teknolojiye sahip naylon fırça temizleme başlığı halılarınızı tozdan ve kirden arındırarak temizlerken, anti-statik karbon fiber şeritlere sahip fırça sayesinde sert zeminlerdeki ince tozlar anında yok olur. Ulaşılması zor alanlara göre tasarlanmış ara başlığı sayesinde temizlik tam anlamıyla sağlanmış olur.


Dyson V6 Animal dikey şarjlı süpürge, motorlu mini başlığı ile döşemelerinize tutunan hayvan tüylerini ve ortamdaki çeşitli alerjenleri etkili bir şekilde temizler. Böylece evcil hayvan sahipleri için ideal bir temizlik standardı sağlar. Bunun yanında alerjik bünyeler ve çeşitli solunum yolu rahatsızlıklarına sahip kişiler için uyumlu bir ortam yaratır.


Kablolu bir süpürge makinesi kadar toz toplayan Dyson V6 Animal Dikey Şarjlı Süpürge, güçlü özellikler gösterir. 2 Tier Radial Siklon teknolojisi sayesinde en ince tozlar dahi kolaylıkla yakalanırken makine içi izolasyon ile oluşan hava akımı, tozu, kiri ve diğer alerjenleri ayrıştırıp toz haznesini gönderir. Dakikada 110.000 rpm hız devire sahip motoru sayesinde yüksek emiş gücü performansı gösterir.


Dyson V6 Animal dikey şarjlı süpürgenin haznesindeki birikenleri tek bir hareketle boşaltmanız oldukça kolay. Bu sayede makinenize hapsolan toz, ortalığa dağılmadan rahatlıkla tahliye edilmiş olur.


Etkin bir filtreleme sistemine sahip olan Dyson V6 Animal Dikey Şarjlı Süpürge, kirli hava sızıntısını engelleyen ve solunan havadan daha temiz bir hava çıkışı sağlayan Hepa filtreye sahiptir. Ürün bu hali ile yaşadığınız ortamlardaki hassas temizliğin en etkin aracı haline gelir, rahat nefes aldırır.


Duvara monteli yerleştirme istasyonu ile cihazının fazla yer kaplamaz ve kolaylıkla şarj olur. Şarj imkanı, kablosuz 20 dakika kesintisiz rahat kullanım süresi sağlar. Makinenin ağırlık merkezi bileğe yakın şekilde tasarlandığından süpürgeyi temizlik sırasında dengeli bir şekilde hareket ettirmeniz kolaylaşır. Bu sayede temizlik esnasında ürünü, tavana dek rahatlıkla uzatabilirsiniz.


Çalışma Süresi:   20 dk
Hepa Filtre:   Var
Islak / Kuru:   Kuru
Kullanım Şekli:   Dikey
Renk:   Gri – Mor, Mor
Ses Seviyesi (dB):   87
Siklon Filtre:   Var
Su Haznesi:   Yok
Şarj Olma Süresi:   3.5 Saat
Toz Kapasitesi:   0,4 lt
© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi