-->
Anasayfa > Oyun ve Oyun Konsollari > Drone > DJI Ryze Tello Edu Drone

DJI Ryze Tello Edu Drone

DJI

DJI Ryze Tello Edu Drone

Uzman Görüşü

  • Uçuş Süresi : 13 dk
  • Kontrol Mesafesi : 100 metre
  • Kamera Çözünürlüğü : 720P
  • Kamera : Var
  • Fotoğraf Çözünürlüğü : 500 MP
  • Ağırlık : 500 Gram Altı
  • Takip Etme Modu : Yok
  • Kalkış Noktasına Dönüş : Hayır
  • Drone Ağırlığı : 0 - 499 gr
  • Katlanabilme : Yok

 

Birden Fazla Dronu Aynı Anda Uçurun
Birden fazla Tello EDU'yu tek bir cihaz üzerinden aynı anda programlayabilirsiniz. Tello EDU'lar sürüsünü kontrol etmek, Görev Pedleri üzerinden uçmalarını sağlamak ve kod çevirme ve diğer akrobatik hareketler yapmak için kod kullanın. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlarken programlama becerilerinizi geliştirin!

Gelişmiş Programlama
Görev Pedleri, artan programlama hassasiyeti için harika bir varlıktır. Sadece rehberlik noktaları olarak değil, tetikleme mekanizmaları olarak da hizmet ederler. Seçeneklerinizi genişletmek ve Tello EDU'nun sınırlarını zorlamak için her Görev Pedi'ndeki özel bilgilerle programlayın. Uçağınızın her Missions Pad’in benzersiz kimliğini tanımasını ve hava akrobasi göstermesini sağlayacak bir kod yazabilirsiniz. Bir dizi Tello EDU'sunu kontrol edin ve hayal gücünüzü hayata geçirin.

Daha Fazlası AI ile
Tello EDU ile video akışı verilerine erişin, görüntü işleme ve AI geliştirme için daha fazla olasılık yaratın. Yeni SDK 2.0, nesne tanıma *, izleme, programlama yoluyla 3B yeniden yapılandırma, bilgisayarlı görü ve derin öğrenme teknolojileri gibi daha fazla AI işlevi gerçekleştirerek Tello EDU'yu daha da geliştirmenize olanak tanır.

Basitleştirilmiş Programlama
Tello EDU blok programlamayı destekler. Tello EDU’yu programlamak ve belirli hareketleri etkinleştirmek için sadece kodlama bloklarını ekranda sürükleyin. Ek olarak, Tello Space Travel dersi size eğlenceli bir hikayeyi takip ederken iPad'inizi kodlamak için Swift programlama dilini nasıl kullanacağınızı öğretir. Bu uzay macerası, Swift Playgrounds uygulamasıyla kullanılabilir. Evreni keşfetmek için Tello EDU ile takım olun!

STEAM Eğitimi
STEAM ve robotik, modern bir eğitimin giderek daha kritik unsurları haline geldiğinde, öğrencilerin erken yaşta bu konularda bir tutku ve temel geliştirmeleri önemlidir. Yenilikçi bir lider olarak DJI, ileri teknoloji ve eğitimi bir araya getirerek STEAM'i dünya çapındaki gençler için daha alakalı ve heyecan verici hale getirmeye çalışıyor.

© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi