-->
Anasayfa > Elektrikli Ev Aletleri > Kahve Makineleri > Arzum AR3036 Cezveli Türk Kahvesi Makinesi - Papatya

Arzum AR3036 Cezveli Türk Kahvesi Makinesi – Papatya

Tüm Fiyatlar

Fiyat degisimi icin tikla >
Arzum AR3036 Cezveli Türk Kahvesi Makinesi – Papatya: Fincan Kapasitesi: 4 Fincan
₺229,00

Arzum AR3036 Cezveli Türk Kahvesi Makinesi – Papatya

Uzman Görüşü

Arzum AR3036 Cezveli Türk Kahvesi Makinesi - Papatya

Şık tasarımı ve canlı rengi ile mutfaklara renk katan Arzum AR3036 Cezveli Türk kahvesi makinesi, kolay kullanım özellikleri ile kahve tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor. Katlanır sapı ile az yer kaplayan cezve modeli, öne çıkan birçok pratik özellik taşıyor.

Şık ve Kullanışlı Tasarım

Çift taraflı kahve dökme ağzı sayesinde her iki elle de kullanılabilen Arzum cezve modeli, kahve sunumlarını kolaylaştırıyor.

300 ml kapasitesi ile 4- 6 fincan kahveyi aynı anda pişirebilen cezve, kalabalık misafirleri ağırlarken kahveleri aynı anda ve kısa sürede hazırlamaya imkan veriyor.

Katlanır sapı ile mutfakta az yer kaplayan ürün, mutfak raflarında kolayca muhafaza edilebiliyor ve 360 derece dönebilen tabanı sayesinde daha esnek bir kullanım sunuyor.

Kablosuz kullanım özelliği ile pratik bir kullanıma sahip olan cezve, 800 W gücü ile kahveyi kısa sürede pişirmenizi sağlarken aynı zamanda kahvenin şekerle eşit oranda karışmasını sağlıyor.

Aşırı ısınma emniyeti ile güvenli kullanım sunan cezve modeli, su bitme emniyeti ile istenmeyen durumların önüne geçmeyi sağlıyor ve paslanmaz çelik rezistans ile daha uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Kullanıcıya Eksiksiz Ulaşan Kutu İçeriği

Kullanışlı tasarımı ve modern görünümü ile benzerlerinden ayrılan Arzum cezveli Türk kahveli makinesinin kutu içeriğinde standart ürün belgeleri bulunuyor. Standart ürün belgeleri arasında yer alan garanti belgesi özellikle ileride oluşabilecek arızalanmalara karşı önem taşıyor.

Mutfaklara Renk Katan Arzum Markası

Teknolojik ve yenilikçi tasarımları ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı amaç edinen Arzum, başta mutfak olmak üzere bir evin ihtiyaç duyabileceği tüm elektrikli ev gereçlerini kullanıcılarına sunuyor.

 

Aşırı Isınma Emniyeti:Var
Damlama Emniyeti:Yok
Fincan Kapasitesi:4 Fincan
Güç (W):800
Otomatik Kapanma:Yok
Renk:Sarı
Sesli İkaz:Yok
Su Bitme Emniyeti:Var
Su Kapasitesi:300 ml
Su Seviyesi Göstergesi:Yok
Taşma Emniyeti:Yok

 

© 2021 Hoppara Web Technology Private Limited. Fiyat arama Sitesi - İnternet alışveriş rehberi